100

PHERU COFFEE AND TEA SHOP

Pheru markası kurucusunun uzun yıllardır kullandığı takma isimden alınmıştır. Dolayısıyla marka ismi kahveden değil şirket sahibinin isminden gelmektedir. Dolayısıyla marka sahibinin doğum tarihi de markada Since 1979 olarak belirtilmiştir. Böylelikle markaya hem espirili bir bakış açısı getirilmiş hem de markanın hikayesi ortaya çıkmıştır. Pheru Coffee And Tea Shop üçüncü dalga kaliteli kahve ve ikinci dalga eşsiz çaylarıyla 2017 Aralık ayında hizmete başlamıştır. Piyasadaki en iyi kahve çekirdeklerinin, özenle ve özel demleme yöntemleriyle sunumunu hedeflenmiştir. Kaliteli, taze ve lezzetli kahve çeşitleri ile ziyaretçilerine keyifli dakikalar geçirmeyi gaye edinen bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir..

THE TASTE OF QUALITY

Üçüncü Dalga Taze Kahve & İkinci Dalga Çay

EN KALİTELİ İÇİN

İlk günden şimdiye kadar ulaşmayı çalıştığımız gaye müşterilerimizin dükkanımızdan çıktığında mutlu ve memnun bir biçimde ayrılmalarını sağlamak için çalışıyoruz.

Misyonumuz

pheru coffee and tea shop

Müşterilerimize en kaliteli, hijyenik, lezzetli ve sağlıklı yiyecek ve içecekleri huzurlu bir ortamda sunmaktır.

Vizyonumuz

pheru coffee and tea shop

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını takip edip, piyasaların el verdiği koşullar çerçevesinde, yaratıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini arttırmaktır.